Linare – Beton architektoniczny

Klient zwrócił się z pytaniem o stworzenie nowej wersji strony jego firmy. Kluczowym dla niego było, aby witryna była nowoczesna, ale również wzorowa pod względem możliwości późniejszego wyszukiwania jej w Internecie.

Kim jest nasz klient?

Linare to przedsiębiorstwo zajmujące się ozdabianiem wnętrz betonem architektonicznym oraz produkcją mebli z tego materiału. Nowoczesność i design są mocną stroną firmy. Cechy te stanowiły więc główne oczekiwania wobec designu strony.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona internetowa warunkuje wizerunek firmy. Pierwsze wrażenie, które internauta odnosi po wejściu na stronę, może spowodować, że zaufa nam lub opuści naszą witrynę.

Równie ważnym celem jest zaprezentowanie idei betonu architektonicznego do nietypowych realizacji. Beton architektoniczny doskonale łączy się z drewnem, tworząc ciepłe i nowoczesne wnętrza, co musi zostać przedstawione na witrynie klienta.

Zwróć uwagę na:

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Główna strona odpowiada na najważniejsze pytania tj.: jakie produkty forma posiada w ofercie, oraz gdzie są salony, w których można je zobaczyć
  • Realizacje pogrupowane są w katalogi, ułatwiając zarządzanie nimi przez CMS, oraz dodawanie nowych
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Pliki do pobrania są zamieszczone razem z wizualizacją produktu.
  • Karuzela z logo firm współpracujących, czyli potwierdzenie pozycji na rynku.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

www.linare.pl