Dlaczego czasami warto zastosować dźwięki jedynie jako podkład muzyczny? Ze względu na cel realizacji filmu. W przypadku, gdy chcemy skupić całą uwagę odbiorcy na danym schemacie wydarzeń, procesie, interpretacji pojedynczych kadrów – warto skoncentrować się na formie wizualnej i nie stosować lektora.

Pozwala to na skumulowanie uwagi obserwatora na wizerunkowym aspekcie video, co powoduje tworzenie ciągu myślowego.  Odbiorca analizując kolejne sekwencje i sceny zatrzymuje w pamięci konkretne motywy.

Kim jest nasz klient?

Działalność firmy AG Chemia skupia się na usługowym napełnianiu aerozoli pod marką Klienta. Dodatkowo oferuje chusteczki nawilżane, płyny czyszczące w butelkach z atomizerem, zestawy produktów w blistrach, ściereczki z mikrofibry i inne. Posiadają własne laboratorium, gdzie  opracowują i ulepszają receptury własne i powierzone.

Jakie funkcje ma spełniać film?

Wykonany przez nas film z produkcji aerozoli jest przykładem na to, że zastosowanie odpowiednich kadrów i ujęć może być kluczem do przekazania konkretnych treści. Trafne przedstawienie hierarchii procesów i uporządkowanie zdarzeń może zastąpić słowa i spowodować wzrost skuteczności przekazu.

Skupienie uwagi odbiorcy na wizualnym aspekcie filmu jest sposobem na uzyskanie rozpoznawalności firmy i skuteczne powiązanie jej nazwy z profilem działalności. Zdecydowaną korzyścią jest także budowanie świadomości marki oraz kształtowanie sfery sprzedażowej.

 

 

Obejrzyj film

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze