Jak stworzyć atrakcyjną wizualnie stronę techniczną? Sprawdź odwiedzając zaprojektowaną przez nas witrynę firmy Budmex.

Kim jest nasz klient?

Domy w ofercie Budmex są budowane w oparciu o najnowsze technologie jak i trendy architektoniczne, a co za tym idzie pięknie się prezentują i mają funkcjonalne wnętrza. Na funkcjonalność budynków wpływa nie tylko wielkość, rodzaj i liczba pomieszczeń, ale także bryła budynku oraz jego usytuowanie na działce.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona ma spełniać funkcję informacyjną i reklamową. Powinna w czytelny sposób pokazywać ofertę i dziennik prac. Slider główny musi zawierać najważniejsze realizacje, aby wpływać na wiarygodność firmy. Istotne jest także zapewnienie możliwości wysyłania wiadomości do firmy. Przycisk call to action umieszczony na stronie głównej powinien przekierowywać do sekcji kontaktowej. Intuicyjny interfejs ma  ułatwiać wprowadzenie wpisów.

Tzw. smaczki

Najważniejsze elementy, które warto wymienić, to:

  • Strona główna zawiera slider z hasłami reklamowymi i realizacjami wykonanymi przez firmę Budmex, co warunkuje uzyskanie wiarygodności.
  • Zastosowanie przycisku call to action kieruje bezpośrednio do sekcji kontaktowej, co wpływa na zdobywanie bazy potencjalnych usługobiorców.
  • Strona jest responsywna, co umożliwia jej dobre wyświetlanie na wszelkich urządzeniach mobilnych.
  • Możliwość dodawania wpisów pozwala stale rozwijać stronę.
  • Zastosowanie akordeonu pozwala na ukrycie tekstów wpływających na pozycjonowanie, a zarazem na zachowanie czytelności strony.
  • Strona pod względem SEO została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

Start

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze