Wszystkie etapy powstawania produktu w jednym filmie? Dlaczego nie! Długi proces zawarty w kilku kadrach jest zdecydowanie najlepszym sposobem, by przekazać klientowi rzeczowe informacje i nie zniechęcić go do poznania specyfiki konkretnych mechanizmów działania.

 

Kim jest nasz klient?

Arsenal WLL jest pierwszym dostawcą usług drukowania 3D w Katarze, który wprowadził tę rewolucyjną technologię bezpośrednio dla konsumentów, jak i przedsiębiorstw. Oferuje szeroki zakres technologii drukowania 3D, które spełniają oczekiwania stale rozwijającego się świata.

Jakie funkcje ma spełniać film?

Zrealizowany przez nas film obrazuje, w sposób zwięzły i konkretny, kolejność wykonywanych działań prowadzących do uzyskania gotowego wyrobu. Jednocześnie  przybliża klientowi techniki, jakimi posługuje się firma, co pomaga w stworzeniu linii porozumienia między usługobiorcą a usługodawcą. Buduje także zaufanie wobec danego przedsiębiorstwa wskazując na jego profesjonalizm i kompetencje.

 

 

Obejrzyj film

Udostępnij ten wpis

O autorze Michał Gąsowski

Zawodowo - dbam, aby w gansa.pl działo się ciągle coś nowego, co daje naszemu zespołowi frajdę, pieniądze i kierunek. Prywatnie - zadowolony rowerzysta, motocyklista, poszukiwacz domku gdzieś na wsi, gdzie można się zresetować wspólnie z drugą połówką.

Zobacz jeszcze