Krzysztof Koliński – Studio fotografii

Kreatywna praca to coś dla nas! Projekt strony Studio Fotografii Koliński prezentuje sposób wyeksponowania zdjęć, jako elementów designu.

Kim jest nasz klient?

Studio Fotografii Koliński wykonuje wyjątkowe sesje fotograficzne w plenerze oraz w studio. Oferuje także wynajem studia zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów realizujących mniejsze i większe sesje zdjęciowe. Zapewnia również pomoc w ustawieniu świateł dla osób zaczynających pracę.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Studio Fotografii Koliński ma być stroną wizerunkową stanowiącą główne narzędzie promocji w sieci. Zastosowanie zdjęć, jako elementów designu powinno wpływać na rozpoznawalność i zachęcać do zapoznania się z następującymi blokami tematycznymi: blog, portfolio, studio.

Koncentracja na prezentacji fotografii ma podkreślać wiarygodność firmy i wpływać na zmysł artystyczny potencjalnych klientów.

 

 

Tzw. smaczki

Warto wyszczególnić następujące elementy:

  • Nawigacja na stronie poprzez zastosowanie menu w formie zdjęć, co kojarzy się jednoznacznie z profilem działalności firmy i prezentuje ciekawy efekt wizualny.
  • Przejrzyście wyeksponowane działy tematyczne.
  • Umieszczenie video i fotorelacji z sesji zdjęciowych wskazujących na profesjonalność firmy.
  • Ciekawy efekt hover na prezentacji zdjęć.
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://kolinski.eu/