Kreatywna praca to coś dla nas! Projekt strony Studio Fotografii Koliński prezentuje sposób wyeksponowania zdjęć, jako elementów designu.

Kim jest nasz klient?

Studio Fotografii Koliński wykonuje wyjątkowe sesje fotograficzne w plenerze oraz w studio. Oferuje także wynajem studia zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów realizujących mniejsze i większe sesje zdjęciowe. Zapewnia również pomoc w ustawieniu świateł dla osób zaczynających pracę.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Studio Fotografii Koliński ma być stroną wizerunkową stanowiącą główne narzędzie promocji w sieci. Zastosowanie zdjęć, jako elementów designu powinno wpływać na rozpoznawalność i zachęcać do zapoznania się z następującymi blokami tematycznymi: blog, portfolio, studio.

Koncentracja na prezentacji fotografii ma podkreślać wiarygodność firmy i wpływać na zmysł artystyczny potencjalnych klientów.

 

 

Tzw. smaczki

Warto wyszczególnić następujące elementy:

  • Nawigacja na stronie poprzez zastosowanie menu w formie zdjęć, co kojarzy się jednoznacznie z profilem działalności firmy i prezentuje ciekawy efekt wizualny.
  • Przejrzyście wyeksponowane działy tematyczne.
  • Umieszczenie video i fotorelacji z sesji zdjęciowych wskazujących na profesjonalność firmy.
  • Ciekawy efekt hover na prezentacji zdjęć.
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

Strona Główna

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze