Kolejna realizacja dopasowana do potrzeb naszego klienta – efektowna wizualnie i komunikatywna witryna fotograficzna.

Kim jest nasz klient?

Klisz-Art to firma młodego małżeństwa, które połączyła wspólna pasja fotografowania. Fotografią okolicznościową zajmują się od pięciu lat. W swojej pracy wykorzystują lustrzanki pełnoklatkowe, jasne obiektywy stałoogniskowe i przede wszystkim serce.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona ma pełnić funkcję wizerunkową, a więc najważniejszym aspektem jej projektowania jest, poprzez zastosowanie dostarczonych fotografii, uzyskanie atrakcyjnej szaty graficznej . Elementy aktywne w formie zdjęć oraz ciekawe animacje powinny sugerować odbiorcy sekcje tematyczne, które warto odwiedzić.

Istotnym jest również stworzenie rozbudowanej galerii wykorzystującej pokaz slajdów. Niezbędne jest dodanie  formularza kontaktowego wraz z mapą lokalizacyjną. Strona powinna także posiadać blog.

Tzw. smaczki

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Intuicyjny system nawigacji pozwalający na szybkie wyszukiwanie informacji.
  • Przejrzysta struktura graficzna.
  • Uwzględnienie możliwości zarządzania serwisem przez właściciela firmy.
  • Slider na stronie głównej stworzony jest ze zdjęć dostarczonych przez klienta.
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://klisz-art.pl/

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze