Film wykonany dla firmy Kuvings jest doskonałym przykładem na to, w jaki sposób można ciekawie przedstawić produkt nie koncentrując się jedynie na jego cechach. Zastosowanie takiego działania skutkuje większym zaciekawieniem ze strony klienta i wzrostem rozpoznawalności marki. Jak osiągnąć taki rezultat? Sprawdź oglądając film.

Celem współpracy z firmą Kuvings było także opracowanie strony wpisującej się stylem i charakterem w osobowość marki.

Kim jest nasz klient?

NUC Electronics Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów małych specjalistycznych urządzeń kuchennych dla konsumentów o ściśle zdrowotnych poglądach żywieniowych. Firma sprzedaje swoje urządzenia pod marką KUVINGS całym świecie.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona internetowa ma spełniać funkcję dystrybucyjno-informacyjną. Wyeksponowanie produktów i wskazanie ich funkcjonalności jest cechą nieodzowną. W tym celu powinna powstać prezentacja wyciskarki 360 stopni. Musi zostać stworzony także formularz dla przyszłych partnerów. Pozwoli to na uzyskanie szybkiego kontaktu.

Tzw. smaczki

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Główna strona prezentuje film reklamowy, który ma być zachętą do zapoznania się z całą ofertą.
  • Zastosowanie prezentacji 360 stopni jest nowoczesnym i atrakcyjnym sposobem prezentacji produktu.
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów wpływa na dobrą obsługę strony niezależnie od zastosowanego urządzenia mobilnego.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Jakie funkcje ma spełniać film?

Zrealizowany przez nas film jest ciekawym przykładem na to, jak przedstawienie pewnego schematu działań z wykorzystaniem reklamowanego produktu może wpłynąć na jego zapamiętywalność wśród potencjalnych klientów. Na podstawie filmowej realizacji przepisu sporządzania mieszanki owocowo-warzywnej powstało idealne środowisko do pokazania funkcjonalności urządzenia firmy Kuvings i rozpromowania marki.

Prezentacja obrotowa 360°Get Adobe Flash player

Obejrzyj film

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://kuvingspolska.pl/

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze