Wspołpraca z Technology Applied obejmowała stworzenie strony internetowej spółki, wraz ze zdjęciami wykonanymi na potrzeby jej stworzenia.

Kim jest nasz klient?

Technology Applied specjalizuje się w wydruku 3D dla klientów z całego świata. W swojej ofercie posiada gotowe rozwiązania dla konkretnych branż oraz możliwość wytworzenia krótkich serii wydruków lub prototypowania pojedynczych modeli.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Witryna utrzymana w profesjonalno-technologicznym tonie, jest wizytówką firmy. Za jej pośrednictwem można złożyć zapytanie o wycenę, czy zapoznać się z technologią stosowaną przez firmę.

Zwróć uwagę na:

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Struktura strony jest przemyślana pod kątem najważniejszych informacji
  • Najważniejsze elementy, takie jak oferta, czy wycena są wyróżnione już na pierwszym widoku
  • Formularz kontaktowy zawiera możliwość załączenia pliku z projektem 3D
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

www.technology-applied.com

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze