Współpraca z SARMAR opierała się na stworzeniu technicznej strony z ofertą produktową w dwóch wersjach językowych.

Kim jest nasz klient?

Firma SARMAR od 2004 roku zajmuje się produkcją elementów do automatyki drzwiowej. Wykonuje wszelkiego rodzaju kostki prowadzące, ślizgi różnych rozmiarów oraz kształtów z wygłuszeniem i bez. Produkuje też elementy mocujące, np. listwy nośne do drzwi, czy różnego rodzaju konsole. W ich ofercie są też rolki i wózki jezdne wykorzystywane w automatyce drzwiowej, wszelkiego rodzaju okucia, jak też uchwyty do drzwi typu. Zajmują się również obróbką stali szlachetnych oraz tworzyw sztucznych, jak też produkcją elementów mało gabarytowych tłoczonych na prasach.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Wykonana przez nas strona ma przede wszystkim prezentować produkty i usługi firmy nastawionej na sprzedaż. Powinna także czytelnie nawoływać do kontaktu poprzez formularz. Należy rówineż uwzględnić dwie wersje językowe: polską i angielską.

Styl projektu graficznego musi być techniczny i uproszczony. Elementy oferty powinny się wyróżniać i wskazywać na zapewnianą jakość.

 

 

Tzw. smaczki

Warto nadmienić, że:

  • Slider na ekranie startowym zawiera video, które wskazuje na profil działalności firmy.
  • Produkty przedstawione są w formie zdjęć 360 stopni, co je wyróżnia i podkreśla oferowaną jakość.
  • Zakładka Kontakt/Zamówienie w menu jest wyróżniona kolorem żółtym, co przyciąga uwagę i sugeruje skorzystanie z formularza kontaktowego.
  • Zakładki Park maszynowy i O firmie prezentują w sposób zwięzły i konkretny najważniejsze treści.
  • Responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

Start

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze