Grafika

Grafika wpływa na postrzeganie Twojej firmy

Jakiego rodzaju grafika jest Ci potrzebna? Wybierz odpowiedni rodzaj dla siebie z listy poniżej.

Projektowanie logo

Projektowanie logo

Identyfikacja wizualna

Księga znaku

Księga znaku

Instrukcja użytkowania logo

Czy wiesz czym jest dobrze zaprojektowana grafika?

Dlaczego grafika jest niezbędna w Twojej firmie?

Wystarczy jedno spojrzenie, aby grafika mogła przekazać wszystko co najważniejsze. Dzięki grafice Twoi klienci szybciej dowiedzą się najważniejszych rzeczy o Twoim produkcie lub usłudze.

Dlaczego grafika jest niezbędna?
Jak grafika wpływa na postrzeganie

Jak grafika wpływa na postrzeganie Twojej firmy?

Grafika zawiera szczegóły, które widzisz od razu. Zupełnie inaczej niż przy tworzeniu rozległych tekstów, które zwykle wyglądają bardzo podobnie do siebie i trudno na pierwszy rzut oka znaleźć w nich przekaz.

Ta forma pozwala zaskakiwać, zachwycać, wywoływać emocję przy pierwszym spojrzeniu.

Czym jest dobrze zaprojektowana grafika?

Grafika jest dobra, jeśli założenia, w związku z jej wykorzystaniem, są spełnione w jak największym stopniu. Oznacza to, że jeśli planujesz wypromować dany produkt lub usługę, należy opracować taką grafikę, która idealnie wpasuje się w potrzeby odbiorców, co w efekcie zwiększy sprzedaż.

Dobrze zaprojektowana grafika

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Ile zaangażowania wymaga ode mnie (klienta) stworzenie grafiki?

Do stworzenia grafiki odpowiednio dostosowanej do Twoich potrzeb, potrzebujemy od Ciebie informacji o produkcie, usłudze, wydarzeniu lub innym jej zastosowaniu. Im lepiej poznamy potrzeby Twoje i Twoich potencjalnych klientów, tym lepiej będziemy przygotowani do opracowania grafiki.

Każdy rodzaj grafiki wymaga innej ilości zaangażowania, z racji na jej różnorodność, dlatego projektowanie logo lub księga znaku będzie wymagać innych informacji niż np. grafika do mediów społecznościowych.

Czy opracujecie dla mnie inne grafiki niż widoczne na stronie?

Zależy nam na kompleksowej obsłudze klientów, a poza tym lubimy wyzwania. Poza tym w grafice czujemy się dobrze. Chętnie dzielimy się wiedzą, a jeśli coś jest poza naszymi technicznymi możliwościami, to nie zostawimy Cię bez rozwiązania.