Fotografia

Fotografia to więcej niż się spodziewasz

Wybierz, jakiego rodzaju fotografia jest Tobie potrzebna.

Fotografia produktowa

Packshot'y

Zdjęcia produktów

Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa

Zdjęcia Ciebie i Twojej firmy

Zyskaj więcej, dzięki fotografii

Dlaczego fotografia?

Często fotografia widziana na stronie internetowej bywa jedynym łącznikiem między kupującym, a sprzedającym. Wyjazd w odległe miejsce do hotelu, zakup nieznanego wcześniej produktu wymagają zaufania klienta, aby podjął decyzję. Fotografia to ułatwia i przyspiesza.

Dlaczego fotografia?
Jak fotografia wpływa?

Jaką masz korzyść z fotografii?

Najważniejszym czynnikiem jest dobre przygotowanie do zdjęć. Każda fotografia ma jeden cel – sprzedaż, lecz wymaga innego podejścia z racji na różne grupy odbiorców, do których będzie kierowana.

Oprócz odpowiedniego przygotowania posiadamy również profesjonalny sprzęt i doświadczenie.

Co to jest fotografia

Fotografia jest jednym z podstawowych nośników treści, którą chcemy przekazać klientowi. Pozwala przekazać informację dokładnie tak jak chcemy, aby była przekazana. Jedno spojrzenie na zdjęcie mówi najwięcej o produkcie lub usłudze jaką oferujesz.

Czym jest fotografia?

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o fotografię

Jak szybko realizujemy zamówienia fotograficzne?

Od zrobienia zdjęć potrzebujemy jeszcze czasu na ich obróbkę. W zależności od ilości zdjęć trwa to zwykle od 1 do 3 dni roboczych od momentu ich zrobienia.

Czy możecie zrobić fotomontaż zamawianych zdjęć?

Tak, możemy. Każde zrobione przez nas zdjęcie możemy przerobić wedle Twoich potrzeb. Usunięcie elementów z otoczenia, zmiana tła, zamiana twarzy i wiele innych.

Zadzwoń do nas lub napisz jakie masz potrzeby.

Gdzie można zastosować robione przez nas zdjęcia?

Dążymy do tego, aby wykonywane przez nas zdjęcia można było wykorzystywać w nieograniczony sposób, dlatego bez problemu zamieścisz je w takich miejscach jak: