Projektowanie logo

Identyfikacja wizualna - projektowanie logo

Dlaczego projektowanie logo jest potrzebne?

Projektowanie logo jest potrzebne dla zwiększenia rozpoznawalności. Logo jest Twoim znakiem rozpoznawalnym, który odróżnia Twoją firmę od innych. Jest potwierdzeniem Twojej jakości i uczestnictwa w tworzeniu danego produktu lub usługi.

Dobrze stworzone logo będzie przekazywać w estetycznej formie stojące za nim przesłanie, które jest silnie związane z danym produktem i firmą.

Rozpoznawalne logo
Jak logo wpływa na Twój zysk?

Jak projektowanie logo przekłada się na Twój zysk?

Logo jest jak Twój podpis – rekomenduje, poleca, obiecuje konkretną jakość. Jeśli zamieścisz logo na swoim produkcie, będzie ono pierwszym widocznym elementem generującym pewne skojarzenia.

Jeśli rozszerzysz swoją ofertę o nowe produkty, logo będzie potwierdzeniem dla klienta, że może zaufać Twojej firmie i nowym produktom. Ich jakość będzie co najmniej tak samo wysoka.

Co to jest logo?

Logo jest unikalnym znakiem, który ma za zadanie wyróżnić Twoją firmę lub markę. Składa się najczęściej z sygnetu (w skrócie graficznej ikony) oraz logotypu (treści – podpisu).

Najczęściej logo występuje w prostej, łatwej do skojarzenia i zapamiętania formie graficznej.

Co to jest logo?

Jak to wygląda?

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o logo

Ile kosztuje stworzenie logo?

W zależności czy potrzebujesz nowego logo, czy odświeżenia jego obecnej wersji przygotujemy dla Ciebie wycenę w oparciu o:

  • ilość propozycji
  • zakres jego zastosowania
  • potrzebę wykonania księgi znaku (lub nie)

Czy potrzebuję również księgi znaku?

Jeśli zakładasz, że Twoje logo będzie docelowo znajdowało się na budynkach, samochodach, ubraniach, materiałach reklamowych, warto zadbać, aby w przyszłości firmy zajmujące się umieszczaniem logo na w/w elementach wiedziały jak to robić prawidłowo. Do tego celu posłuży Ci księga znaku.

W jakiej formie otrzymam swoje nowe logo?

Gotowe logo otrzymasz od nas w formie elektronicznej w kilku rodzajach plików, aby od razu można było korzystać z niego w dowolny możliwy sposób.

Otrzymasz od nas logo w tzw. krzywych (wektorach) oraz grafice rastrowej (bitmapy), w palecie CMYK (do druku) oraz RGB (do Internetu).