Klient zwrócił się do nas z zapytaniem o zastąpienie jego dotychczasowej strony internetowej – nową.

Dodatkowo rozszerzyliśmy zakres współpracy o wirtualny spacer oraz sesję fotograficzną pracowników i samej siłowni.

Kim jest nasz klient?

Nowoczesne centrum sportowe szuka nowoczesnych rozwiązań w internecie. Dlatego właściciele zdecydowali się na sprzedaż karnetów on-line oraz na udostępnienie internautom możliwości zwiedzenia siłowni w wersji wirtualnej.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona siłowni BodyGym ma stanowić źródło informacji dla klientów, obecnych i potencjalnych. Ma informować, o tym, że BodyGym kompleksowo podchodzi do potrzeb osób chcących zadbać o swoje zdrowie i rozwój fizyczny.

Przez witrynę www można nawiązać pierwszy kontakt poprzez formularz na stronie głównej, czy odnaleźć numer kontaktowy.

Zwróć uwagę na:

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Ekran witający strony od razu informuje nas o tym, co oferuje centrum sportowe poprzez subtelnie animowany slider
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Sekcja oferty skonstruowania wg dobrych praktyk UX i SEO, wyróżniając nagłówek, pod-nagłówek (wskazujący co się znajduje w treści) oraz akapit z rozwinięciem
  • Przedstawienie wizerunku i stanowiska pracowników w formie karuzeli nie przytłacza i odpowiada za skrócenie dystansu pomiędzy nimi, a potencjalnym klientem
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

bodygym.bialystok.pl/

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze