Strona kancelarii adwokackiej spełnia przede wszystkim funkcję informacyjną i komunikacyjną. Jest doskonałym przykładem na to, że nie każdy projekt musi emanować mnóstwem wymyślnych efektów wizualnych, by skutecznie przyciągać uwagę potencjalnego usługobiorcy.

Kim jest nasz klient?

Firma BZ Bogumił Zygmont to kancelaria adwokacka specjalizująca się we wszelkich typach postępowań karnych, karnoskarbowych, lustracyjnych, cywilnych, gospodarczych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona powinna być skutecznym, funkcjonalnym nośnikiem informacji. Ma na celu dostarczenie potencjalnemu klientowi konkretnych wiadomości na temat zakresu specjalizacyjnego kancelarii oraz zespołu i prowadzonych przez niego spraw. Górne menu ma mieć formę sticky, aby ułatwiać nawigację.

 

 

Tzw. smaczki

Warto wspomnieć, że:

  • Strona jest wykonana w formie one page ze sticky menu, co ułatwia poruszanie się po niej internautom.
  • Specjalizacje kancelarii przedstawione są w formie akordeonu, co pozwala odpowiednio sklasyfikować informacje i ograniczyć miejsce na stronie przeznaczone na tą sekcję.
  • Zastosowanie efektu hover pozwala na czytelne i ciekawe graficzne przedstawienie zdjęć i opisu członków zespołu.
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Strona pod względem SEO została w pełni dostosowana. Posiada meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://abzadwokaci.pl/

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze