Celem współpracy było stworzenie nowej strony biura podróży ze zindywidualizowanym systemem rezerwacji ofert.

Kim jest nasz klient?

Biuro podróży Albicja organizuje wycieczki i kolonie po Polsce oraz krajach za wschodnią granicą, jak również sprzedaje wycieczki innych touroperatorów.
Rynek wycieczkowy zmienia się bardzo dynamicznie, więc biuro podróży Albicja zdecydowało się na odświeżenie swojego wizerunku w internecie.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Na stronie biura podróży Albicja można przede wszystkim zapoznać się z ofertą wycieczek, obozów czy kolonii oraz zarezerwować wybrany wyjazd.

Nowoczesny charakter strony wyraża się przez białe tło z dużymi grafikami towarzyszącymi całej witrynie. Z każdego miejsca na stronie dostępne są dane teleadresowe, pozwalające skontaktować się bezpośrednio z Biurem.

Zwróć uwagę na:

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Katalog oferty  ze zindywidualizowanym systemem rezerwacji
  • Możliwość wysłania zapytania dotyczącego konkretnej oferty
  • „Metki” z numerem telefonu oraz adresem email
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Integracja wyszukiwarek połączeń
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

www.albicja.pl

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze