Agnella – Fabryka dywanów

Pozyskiwanie uwagi w filmach może być realizowane na wiele sposobów, jednak obecnie najbardziej modnym i popularnym stał się parallax. Jest to symulacja perspektywy danego elementu poprzez jego ruch z prędkością większą lub mniejszą w stosunku do ruchu pozostałych części składowych video.

Kim jest nasz klient?

Agnella jest największym i najnowocześniejszym producentem dywanów i wykładzin w Polsce. Pozycję lidera na polskim rynku zawdzięcza zróżnicowanej ofercie wzorniczej, wysokiej jakości surowcom oraz znaczącym inwestycjom w zakresie technologii.

Jakie funkcje ma spełniać film?

Zrealizowany przez nas film wykorzystuje efekt parallax, który jest jednym z wiodących w obecnych trendach. Jest to bardzo subtelny sposób na przyciągnięcie uwagi użytkownika i idealnie sprawdza się w video związanym z designem. Nadaje mu nowoczesnego i stylowego wyglądu. Jednocześnie technika ta ciekawi internautów, ponieważ prezentuje się niebanalnie.

Parallax jest sposobem na rzetelnie podkreślenie przekazu reklamowego, a tym samym rozpropagowanie zakresu usług oraz produktów oferowanych przez daną firmę. Dzięki sile oddziaływania tej techniki klient,nawet nieświadomie, jest w stanie wybrać daną firmę spośród innych reprezentujących tą samą branżę.

Obejrzyj film

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze