PolshaPrivet! to międzynarodowy festiwal młodych talentów odbywający się cyklicznie. Realizacja obejmowała głównie implementację zegara odliczającego czas do najbliższej edycji Festiwalu, jak również informacje o poprzednich edycjach wraz z wkomponowanymi materiałami wideo i rozbudowany formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenie organizatora festiwalu PolshaPrivet! dotyczyło stworzenia witryny promującej to wydarzenie, oraz stanowiącej narzędzie do gromadzenia zgłoszeń uczestników.

Kim jest nasz klient?

Festiwal PolshaPrivet! to wydarzenie, na które przyjeżdżają uczestnicy z Polski oraz innych krajów, głównie zza naszej wschodniej granicy.

Strona jest skierowana do internautów polskojęzycznych i rosyjskojęzycznych więc witryna jest dwujęzyczna.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Grupami docelowymi na których oparliśmy budowę strony są potencjalni uczestnicy festiwalu, goście oraz widzowie. Pierwsza grupa odnajdzie na niej informacje dotyczące zgłoszenia, formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz informacje dodatkowe, natomiast zainteresowani widzowie odnajdą relacje z poprzednich edycji czy plan występów.

Tzw. smaczki

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Na głównej stronie umieszczony jest zegar odliczający czas do kolejnych edycji festiwalu
  • Strona główna podzielona jest na sekcje, do których można przewinąć lub dostać się z górnego menu
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Zaimplementowane zostało wyświetlanie plików wideo 
  • W pełni zindywidualizowany formularz zgłoszeniowy
  • Karuzela z logo patronów oraz partnerów
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

www.festivalpolshaprivet.pl

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze