Wizerunkowy projekt strony WWW  stanowi swego rodzaju wizytówkę, która jest dostępna dla każdego internauty. Warto więc zadbać o to, aby prezentowała wszystkie możliwości twórcze firmy i konkretne realizacje.

Kim jest nasz klient?

Moment Studio oferuje najwyższą jakość, pełen profesjonalizm i wykorzystanie najnowszych technologii w sferze video. Firma tworzy kreacje filmowe na terenie całego kraju.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona wizerunkowa ma spełniać rolę skutecznej reklamy Moment Studio. Powinna prezentować krótkie, aczkolwiek bardzo rzeczowe portfolio wskazujące na zakres oferowanych usług. Ma to na celu uzyskanie, przy niewielkim nakładzie pracy, nowej bazy klientów.

Ważne jest także stworzenie profesjonalnego wizerunku poprzez zastosowanie sekcji FAQ odpowiadającej na podstawowe pytania klientów. Istotnym jest umieszczenie czytelnych danych kontaktowych na każdej podstronie.

 

Tzw. smaczki

Najważniejsze elementy:

  • Główna strona zawiera slider z video, co sugeruje zakres wykonywanych przez firmę usług i wskazuje na profesjonalizm firmy.
  • Wyróżnione są cztery podstrony, które porządkują bloki tematyczne.
  • FAQ zawiera odpowiedzi na najważniejsze pytania, które zadają klienci, co ułatwia przepływ informacji.
  • Pełna responsywność (RWD) – na każdym urządzeniu obsługa strony jest łatwa.
  • Wyeksponowanie realizacji poprzez możliwość obejrzenia prezentowanych video w dobrej jakości.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

Strona główna

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze