Pewna wypożyczalnia aut w Białymstoku zleciła nam wykonanie strony internetowej – wypożyczalni auto online oraz sesji zdjęciowe samochodów do oferty.

Kim jest nasz klient?

Konrys - wypożyczalnia autJeśli potrzebujesz wypożyczyć auto na weekend, przewieźć coś busem lub wyjechać gdzieś dalej, Konrys to firma, do której powinieneś się zwrócić.

Oprócz salonu i serwisu samochodowego do oferty dołączyła możliwość wypożyczenia samochodu – od małego auta do dużego busa.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona jest przede wszystkim narzędziem spełniającym określone funkcje, dlatego dokładnie je rozpisaliśmy, aby przygotować projekt najlepiej odpowiadający potrzebom naszego klienta.

Stworzona witryna ma za zadanie przedstawienie oferty aut możliwych do wypożyczenia oraz bardzo szybki kontakt.

Tzw. smaczki

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Główna strona przede wszystkim pozwala na szybki kontakt – wynajęcie auta.
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Oferta na głównej stronie upraszcza wybór odpowiedniego auta już na starcie.
  • Dokładny opis każdego auta po przejściu do podstron
  • Galeria zdjęć każdego auta, aby wybór był jeszcze pewniejszy (sesja zdjęciowa wykonana przez naszą firmę)
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

wypozyczalnia.konrys.pl

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Udostępnij ten wpis

O autorze MajkelG

Zobacz jeszcze