Wirtualne spacery w ruchu

Wirtualne spacery - Niech Cię odwiedzą nowi klienci

Dlaczego wirtualne spacery przyciągają nowych klientów?

Wirtualne spacery pozwalają znaleźć się w danym miejscu i poznać je tak jakby się w nim było. Zdjęcia i opisy tekstowe są ważne, ale nie zawsze zgadzają się z wyobrażeniami Twoich klientów.

Dlaczego potrzebujesz wirtualnych spacerów?
Jak wirtualny spacer zwiększa sprzedaż?

Jak wirtualny spacer zwiększa sprzedaż?

Jeśli prowadzisz hotel lub pensjonat, chcesz przedstawić atrakcję turystyczną, showroom lub po prostu swoją firmę, wirtualny spacer przeniesie Twoich klientów do tego miejsca bez wychodzenia z domu. Mając większą świadomość, droga od poznania produktu lub usługi do zakupu staje się krótsza.

Wirtualne spacery w ruchu są natomiast nową, innowacyjną formą prezentacji wnętrz, ponieważ łączą klasyczne wirtualne spacery z filmami 360°.

Czym są wirtualne spacery w ruchu?

Wirtualne spacery w ruchu to rozwiązanie, które pozwala w pełni interaktywny sposób poruszać się po danej przestrzeni. Są lepszym rozwiązaniem niż filmy 360°, ponieważ masz wpływ na to co widzisz. Możesz kliknąć w dany punkt, powodując widoczną akcję.

Czym są wirtualne spacery w ruchu?

Przykładowe realizacje wirtualnych spacerów

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o wirtualne spacery

Ile kosztuje wirtualny spacer?

Wirtualny spacer to koszt zależny od ilości punktów (miejsc), po których można się w nim poruszać oraz dodatków (efektów i funkcjonalności), które będą w nim zamieszczone.

Ile trwa stworzenie wirtualnego spaceru?

Zakładając, że mamy idealne warunki (pogoda itp.), realizacja wirtualnego spaceru składającego się z (przykładowo) 12 punktów zajmie do 3 dni roboczych – wliczając czas na zebranie materiałów oraz na przygotowanie wirtualnego spaceru w komputerze.

Gdzie wirtualne spacery mogą być użyte?

Najlepsze zastosowanie to oczywiście strona internetowa, przez którą oprócz poznania danego miejsca na wirtualnym spacerze klienci znajdą dodatkowe informacje.