Otrzymaliśmy zapytanie odnośnie stworzenia całkowicie nowej strony. Temat bardzo innowacyjny w swojej branży, a jednocześnie dla nas bardzo ciekawy.

Kim jest nasz klient?

PPHomes to firma, która buduje domy idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Oferuje nowoczesne domy pasywne o solidnej konstrukcji. Energooszczędność i ekologia to jej podstawa.

Firma operuje na rynkach polskim i belgijskim, więc oczywistością była potrzeba stworzenia strony dwujęzycznej.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona jest przede wszystkim narzędziem spełniającym określone funkcje, dlatego dokładnie je rozpisaliśmy, aby przygotować projekt najlepiej odpowiadający potrzebom naszego klienta.

Witryna ma mieć charakter informacyjny, uświadamiający potencjalnych klientów o stosowanej technologii, jakości oraz etapach współpracy. Dodatkowo powinna ułatwiać kontakt z firmą oraz umożliwiać dodawanie informacji o aktualnych projektach i wydarzeniach.

Zwróć uwagę na:

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Główna strona odpowiada na najważniejsze pytania jakie może postawić klient oraz przemawia językiem korzyści.
  • Górna część głównej strony wita nas subtelną animacją głównych haseł i certyfikatu podkreślającego profesjonalizm firmy.
  • Pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Etapy współpracy pomagają klientom przygotować się
  • Krótka informacja uświadamiająca na czym polega nowoczesność rozwiązań firmy PPHomes napisana językiem korzyści pozwala zwiększyć zainteresowanie ofertą.
  • Wypunktowanie korzyści płynących z zastosowania rozwiązań PPHomes w liczbach i wykresach w bezpośrednim starciu z tradycyjnymi rozwiązaniami to bardzo silne argumenty firmy.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania. Cache’owanie, rozmiar zdjęć, minifikacja skryptów i stylów to tylko niektóre z rzeczy, jakie zostały zrobione, aby strona otwierała się szybciej.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

www.pphomes.pl
www.pphomes.be

Udostępnij ten wpis

O autorze Michał Gąsowski

Zawodowo - dbam, aby w gansa.pl działo się ciągle coś nowego, co daje naszemu zespołowi frajdę, pieniądze i kierunek. Prywatnie - zadowolony rowerzysta, motocyklista, poszukiwacz domku gdzieś na wsi, gdzie można się zresetować wspólnie z drugą połówką.

Zobacz jeszcze