Sztuka Mięsa – Restauracja w Białymstoku

Strona internetowa pachnąca pasją do gotowania – świeży, kreatywny pomysł, który został zrealizowany przy wykorzystaniu zaplecza fotograficznego.

Kim jest nasz klient?

Sztuka Mięsa to restauracja, w której stawia się przede wszystkim na najwyższą jakość i świeżość produktów. Wołowina jest „miłością” szefa kuchni, Macieja Tomaszewskiego, który serwuje najlepsze hamburgery i steki w Białymstoku. Menu oferuje również dania z wieprzowiny (karkówka, solidna porcja żeber BBQ), drobiu oraz rybę.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona ma przede wszystkim zachęcać do odwiedzenia restauracji oraz przedstawiać pełną ofertę firmy. W tym celu została zrealizowana sesja zdjęciowa, która ma stanowić podstawę do prezentacji możliwości kucharskich.

 

Istotne jest stworzenie slidera głównego zawierającego hasła reklamowe, a także karuzeli ze zdjęciami. Nieodzowne jest umieszczenie dodatkowej podstrony z menu oraz sekcji kontaktowej z formularzem.

Tzw. smaczki

Najważniejsze cechy strony:

  • Górna część głównej strony zawiera slider z profesjonalnymi zdjęciami oraz hasłami reklamowymi, co wskazuje na kompetencje i doświadczenie firmy.
  • Strona jest responsywna. Warunkuje to jej dobre wyświetlanie na wszelkich urządzeniach mobilnych.
  • Witryna pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki.
  • Wyeksponowane zostały zdjęcia stworzone na profesjonalnej sesji fotograficznej, co wpływa na dostarczanie doznań zmysłowych potencjalnym klientom, a tym samym wzmacnia zapamiętywalność.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://sztukamiesa.com.pl/