MIXSTOR – Systemy mocowań

Strona Mixtor to bardzo rozbudowany sklep z artykułami dla majsterkowiczów oraz profesjonalistów. Jak czytelnie rozdysponować bardzo dużą ilość kategorii? Wystarczy spojrzeć na zaprojektowaną przez nas witrynę.

Kim jest nasz klient?

MixStor.pl oferuje kompleksowe systemy i techniki zamocowań zarówno dla profesjonalistów, przemysłu, jak i dla majsterkowiczów. Zaopatruje w techniki zamocowań ok. 2000 profesjonalnych sklepów metalowych, składów budowlanych, zakładów przemysłowych i wykonawców indywidualnych. 

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Mixstor ma mieć formę sklepu internetowego z rozwijanym menu górnym oraz bocznym menu kategorii. Ze względu na dużą ilość rodzajów produktów witryna musi być bardzo przemyślana pod kątem funkcjonalnym i użytkowym. Na stronie głównej ma znajdować się slider oraz grafika promocyjna w stylu flat. Istotne jest także umieszczenie informacji odnośnie wysyłki, płatności, otwarcia i doradztwa.

Tzw. smaczki

Warto zaznaczyć, że:

  • Strona główna zawiera slider w stylu flat, który informuje o profilu działalności firmy.
  • Istnieje dodatkowy spis kategorii w formie blokowych działów. Ma to na celu ułatwienie potencjalnemu klientowi znalezienia konkretnego produktu.
  • Rozbudowane menu boczne jest dokładnie przemyślane i zachęca do zapoznania się z ofertą.
  • Duża wyszukiwarka pomaga w odnajdywaniu produktów.
  • Istnieje pełna responsywność (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://mixstor.pl/