Brachole – Polska marka odzieżowa

Spełniający działania sprzedażowe sklep internetowy musi być dopracowany zarówno pod względem funkcjonalno-użytkowym, jak i wizerunkowym.

Kim jest nasz klient?

Marka odzieżowa “Brachole” to polska marka, która od początku do końca korzysta tylko z polskich dzianin oraz dodatków. Posiada własną szwalnię, co pozwala im kontrolować wszystkie etapy produkcji. Marka została stworzona przez dwóch braci z pasji do sportu oraz miłości do najwyższych standardów jakości.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona ma spełniać funkcję dystrybucyjno-informacyjną. Główny nacisk należy postawić na prezentację i sprzedaż produktów. W związku z tym witryna musi być zrealizowana w formie sklepu online z intuicyjnym zarządzaniem. Szczególną uwagę należy zwrócić na responsywność. Niezwykle ważny jest także czytelny, prosty projekt graficzny, który pozwoli internaucie na bezproblemowe poruszanie się po stronie i zamawianie produktów.

Tzw. smaczki

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Strona zawiera funkcjonalność sklepu online, co pozwala na działania sprzedażowe.
  • Czytelny podział na kategorie pozwala na szybkie znalezienie konkretnych produktów.
  • Strona cechuje się  responsywnością (RWD) z dostosowaniem wielkości i czytelności poszczególnych elementów, aby na każdym urządzeniu obsługa strony była łatwa.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki.
  • Zastosowanie filmu reklamowego na stronie głównej przyciąga uwagę potencjalnego klienta i zachęca do zapoznania się z ofertą.
  • Sekcja „Nowości”, w której można znaleźć promocje jest zdecydowanym ułatwieniem dla stałych klientów firmy, ponieważ nie otwierając zakładek produktowych widzą ostatnio dodane produkty.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://brachole.pl/