Dormax Design – Zaciemnienia wnętrz

Wizerunek firmy kształtuje się głównie poprzez stworzenie indywidalnego brandu. Strona internetowa musi odpowiadać ustanowionym standardom i wpisywać się w konkretne wymagania.

Kim jest nasz klient?

Dormax Design to specjaliści w zakresie systemów zaciemnień wnętrz i zaciemnień ogrodów. Współpracują nie tylko ze znanymi projektantami, architektami czy designerami, ale również z młodymi twórcami i studentami, którzy dopiero będą sławni.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona ma pełnić funkcję wizerunkową i informacyjną. W celu wyszczególnienia oferty produktowej powinny zostać zastosowane proste animacje elementów kategorii. Dodatkową funkcjonalność ma stanowić blog, który umożliwi umieszczanie ciekawostek i nowinek. Niezbędne jest dodanie zakładek z plikami do pobrania oraz realizacjami. Pomoże to w uzyskaniu wiarygodności firmy i wpłynie na zdobycie większego grona klientów.

 

 

 

Tzw. smaczki

Najważniejsze elementy to:

  • Górna część strony głównej zawiera  animację haseł reklamowych i fotografii przedstawiających przykładowe realizacje. Spełnia to funkcję informacyjną oraz wizerunkową i wpływa na wiarygodność firmy.
  • Strona jest responsywna(RWD), co oznacza właściwe jej wyświetlanie na wszelkich urządzeniach mobilnych.
  • Zastosowanie prostych animacji kategorii produktów jest efektem wskazującym na indywidualność firmy i przyciąga uwagę.
  • Funkcjonalność bloga pozwala na stały rozwój strony poprzez dodawanie nowych treści.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://dormaxdesign.pl/