Premium Trade – Obsługa inwestycji

Nowoczesna witryna podkreślająca światowej klasy design to wyzwanie dla projektantów stron internetowych, lecz my chętnie podjęliśmy się jej realizacji. Efekty naszej pracy można obejrzeć odwiedzając stronę firmy Premium Trade.

Kim jest nasz klient?

Premium Trade przedstawia ergonomiczne produkty reprezentujące światowej klasy design. W ofercie posiada krzesła, meble biurowe, meble kinowe i audytoryjne, oświetlenie, zaciemnienia wnętrz, akcesoria ogrodowe i inne.

Jakie funkcje ma spełniać strona?

Strona wizerunkowa musi być zrealizowana w sposób minimalistyczny, podkreślający nowoczesność i ergonomię. Slider główny z zastosowaniem efektu paralaksy powinien przyciągać uwagę i prezentować główne kategorie produktowe. Istotne jest stworzenie czytelnej oferty firmy z galerią i plikami do pobrania. Dodatkowa zakładka z realizacjami ma wpływać na wiarygodność firmy. Niezbędne jest również zastosowanie na każdej podstronie widocznego przycisku call to action umożliwiającego łatwy kontakt z firmą.

Tzw. smaczki

Z najważniejszych elementów, które warto wymienić to:

  • Slider główny z animacją głównych haseł podkreśla profesjonalizm firmy.
  • Intuicyjny interfejs pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie stroną.
  • Witryna zaprojektowana jest w sposób responsywny (RWD), co warunkuje odpowiednie jej wyświetlanie na wszystkich urządzeniach mobilnych.
  • Strona spełnia funkcję społecznościową, co zwiększa szanse na znalezienie nowych usługobiorców.
  • Strona pod względem SEO (Search Engines Optimization) została w pełni dostosowana, aby była łatwo odnajdywana przez wyszukiwarki. Każda strona posiada odpowiednie meta opisy, tytuły w oparciu o dobrane wcześniej słowa kluczowe.
  • Strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości jej otwierania.

Chcesz zobaczyć tą stronę w całości?

Kliknij w przycisk, aby otworzyć ją w nowej karcie.

http://premium-trade.eu/